Hoppa till sidans innehåll

F07


 

 

F-07            
             
Grupp A   Grupp B   Grupp C   Grupp D
Segeltorps IF Blå Huddinge   IF 1 Huddinge IF 2   Segeltorps IF Röd
Mälarhöjdens IK 1 Stuvsta   IF Vit Mälarhöjdens IK 2   Stuvsta IF Svart
Hammarby IF Grön Sätra SK   Nacka FC   Hammarby IF Vit
Bollstanäs SK Gul Bollstanäs   SK Grön Bollstanäs SK Vit   Älvsjö AIK Vit
             
  GRUPP. Speltid 15 min.      
Match 1 B 08.00 A-Hallen Huddinge IF 1 - Sätra SK
Match 2 A 08.00 B-Hallen Segeltorps IF Blå - Hammarby IF Grön
Match 3 B 08.20 A-Hallen Stuvsta IF Vit - Bollstanäs SK Grön
Match 4 A 08.20 B-Hallen Mälarhöjdens IK 1 - Bollstanäs SK Gul
Match 5 D 08.40 A-Hallen Segeltorps IF Röd - Hammarby IF Vit
Match 6 C 08.40 B-Hallen Huddinge IF 2 - Nacka FC
Match 7 D 09.00 A-Hallen Stuvsta IF Svart - Älvsjö AIK Vit
Match 8 C 09.00 B-Hallen Mälarhöjdens IK 2 - Bollstanäs SK Vit
Match 9 A 09.20 A-Hallen Segeltorps IF Blå - Mälarhöjdens IK 1
Match 10 B 09.20 B-Hallen Huddinge IF 1 - Stuvsta IF Vit
Match 11 A 09.40 A-Hallen Hammarby IF Grön - Bollstanäs SK Gul
Match 12 B 09.40 B-Hallen Sätra SK - Bollstanäs SK Grön
Match 13 C 10.00 A-Hallen Huddinge IF 2 - Mälarhöjdens IK 2
Match 14 D 10.00 B-Hallen Segeltorps IF Röd - Stuvsta IF Svart
Match 15 C 10.20 A-Hallen Nacka FC - Bollstanäs SK Vit
Match 16 D 10.20 B-Hallen Hammarby IF Vit - Älvsjö AIK Vit
Match 17 B 10.40 A-Hallen Bollstanäs SK Grön - Huddinge IF 1
Match 18 A 10.40 B-Hallen Bollstanäs SK Gul - Segeltorps IF Blå
Match 19 B 11.00 A-Hallen Stuvsta IF Vit - Sätra SK
Match 20 A 11.00 B-Hallen Mälarhöjdens IK 1 - Hammarby IF Grön
Match 21 D 11.20 A-Hallen Älvsjö AIK Vit - Segeltorps IF Röd
Match 22 C 11.20 B-Hallen Bollstanäs SK Vit - Huddinge IF 2
Match 23 D 11.40 A-Hallen Stuvsta IF Svart - Hammarby IF Vit
Match 24 C 11.40 B-Hallen Mälarhöjdens IK 2 - Nacka FC
             
Match   Tid Plan Match    
Match 25 A/C 12.00 A-Hallen Bollstanäs SK Gul - Huddinge IF 2
Match 26 B/D 12.00 B-Hallen Sätra SK - Älvsjö AIK Vit
Match 27 A/C 12.25 A-Hallen Segeltorps IF Blå - Bollstanäs SK Vit
Match 28 B/D 12.25 B-Hallen Huddinge IF 1 - Segeltorps IF Röd
Match 29 A/C 12.50 A-Hallen Mälarhöjdens IK 1 - Nacka FC
Match 30 B/D 12.50 B-Hallen Bollstanäs SK Grön - Stuvsta IF Svart
Match 31 A/C 13.15 A-Hallen Hammarby IF Grön - Mälarhöjdens IK 2
Match 32 B/D 13.15 B-Hallen Stuvsta IF Vit - Hammarby IF Vit
Uppdaterad: 15 FEB 2018 19:24 Skribent: Jane Johansson
Epost: Adressen Gömd

Postadress:
Norsborgs FF - Fotboll
Box 99
14501 Norsborg

Kontakt:
Tel: 0733337504
E-post: This is a mailto link

Se all info