Hoppa till sidans innehåll

F06


GRATTIS STUREBY SK BLÅ 

F-06                  
Grupp A   Grupp B   Grupp C   Grupp D      
Enskede IK   Älvsjö   AIK VIT IFK Tumba Fotboll   Ingarö IF      
Ursvik IK Gul   Mälarhöjdens   IK Reymersholms IK   Ursvik IK Svart      
Stureby SK Blå Spånga   IS FK 1 Stureby SK Vit   Spånga IS FK 2      
Boo FF Lag 11 Hanvikens   SK 1 Hanvikens SK 2   Boo FF Lag 12      
                   
                   
                   
  GRUPP Speltid 15 min            
Match 1 B 08.00 A-Hallen Älvsjö AIK VIT - Spånga IS FK 1  2 -  1
Match 2 A 08.00 B-Hallen Enskede IK - Stureby SK Blå  2 -  2
Match 3 B 08.20 A-Hallen Mälarhöjdens IK - Hanvikens SK 1  2 -  0
Match 4 A 08.20 B-Hallen Ursvik IK Gul - Boo FF Lag 11  1 -  2
Match 5 D 08.40 A-Hallen Ingarö IF - Spånga IS FK 2  2 -  0
Match 6 C 08.40 B-Hallen IFK Tumba Fotboll - Stureby SK Vit  0 -  6
Match 7 D 09.00 A-Hallen Ursvik IK Svart - Boo FF Lag 12  0 -  5
Match 8 C 09.00 B-Hallen Reymersholms IK - Hanvikens SK 2  5 -  0
Match 9 A 09.20 A-Hallen Enskede IK - Ursvik IK Gul  5 -  0
Match 10 B 09.20 B-Hallen Älvsjö AIK VIT - Mälarhöjdens IK  4 -  0
Match 11 A 09.40 A-Hallen Stureby SK Blå - Boo FF Lag 11  3 -  0
Match 12 B 09.40 B-Hallen Spånga IS FK 1 - Hanvikens SK 1  0 -  2
Match 13 C 10.00 A-Hallen IFK Tumba Fotboll - Reymersholms IK  1 -  2
Match 14 D 10.00 B-Hallen Ingarö IF - Ursvik IK Svart  3 -  1
Match 15 C 10.20 A-Hallen Stureby SK Vit - Hanvikens SK 2  0 -  0
Match 16 D 10.20 B-Hallen Spånga IS FK 2 - Boo FF Lag 12  0 -  9
Match 17 B 10.40 A-Hallen Hanvikens SK 1 - Älvsjö AIK VIT  2 -  2
Match 18 A 10.40 B-Hallen Boo FF Lag 11 - Enskede IK  1 -  2
Match 19 B 11.00 A-Hallen Mälarhöjdens IK - Spånga IS FK 1  1 -  2
Match 20 A 11.00 B-Hallen Ursvik IK Gul - Stureby SK Blå  0 -  2
Match 21 D 11.20 A-Hallen Boo FF Lag 12 - Ingarö IF  4 -  0
Match 22 C 11.20 B-Hallen Hanvikens SK 2 - IFK Tumba Fotboll  3 -  2
Match 23 D 11.40 A-Hallen Ursvik IK Svart - Spånga IS FK 2  4 -  2
Match 24 C 11.40 B-Hallen Reymersholms IK - Stureby SK Vit  0 -  0
  GRUPP Speltid 15 min            
SLUTSPEL Speltid 1 X 15 minuter.   Max förlängning 3 minuter Golden Goal!          
Match 25 Kvartsfinal 1 12.40 A-Hallen Enskede IK - Hanvikens SK 1  3 -  0
Match 26 Kvartsfinal 2 12.40 B-Hallen Sstureby SK Blå - Älvsjö AIK Vit  5 -  0
Match 27 Kvartsfinal 3 13.05 A-Hallen Boo FF 12 - Stureby SK Vit  3 -  0
Match 28 Kvartsfinal 4 13.05 B-Hallen Ingarö IF - Reymersholms IK  1 -  0
Match 29 Semifinal 1 13.35 A-Hallen Stureby SK Blå - Ingarö IF  4 -  0
Match 30 Semifinal 2 13.35 B-Hallen Enskede IK - Boo FF 12  1 -  3
Match 31 FINAL 14.50 A-Hallen Stureby SK Blå - Boo FF 12  4 -  0
Uppdaterad: 21 JAN 2018 11:14 Skribent: NFF
Epost: This is a mailto link

Postadress:
Norsborgs FF - Fotboll
Box 99
14501 Norsborg

Kontakt:
Tel: 0733337504
E-post: This is a mailto link

Se all info