Hoppa till sidans innehåll

F05


GRATTIS STUREBY SK Blå                
F-05                  
Grupp A   Grupp B   Grupp C   Grupp D      
IFK Stocksund Blå Älvsjö AIK 1   IFK Stocksund Vit   Älvsjö AIK 2      
Enskede IK Svart Stureby   SK Vit Stureby SK Blå   Enskede IK Vit      
Saltsjöbadens IF Huddinge   IF 1 Huddinge IF 2   Segeltorps IF      
Ekerö IK   IFK   Stocksund Orange Enskede IK Röd   FK Österåker      
                   
  GRUPP. Speltid 15 min.            
Match 1 B 13.40 A-Hallen Älvsjö AIK 1 - Huddinge IF 1  0 -  0
Match 2 A 13.40 B-Hallen IFK Stocksund Blå - Saltsjöbadens IF  1 -  0
Match 3 B 14.00 A-Hallen Stureby SK Vit - IFK Stocksund Orange  3 -  0
Match 4 A 14.00 B-Hallen Enskede IK Svart - Ekerö IK  0 -  2
Match 5 D 14.20 A-Hallen Älvsjö AIK 2 - Segeltorps IF  1 -  2
Match 6 C 14.20 B-Hallen IFK Stocksund Vit - Huddinge IF 2  2 -  0
Match 7 D 14.40 A-Hallen Enskede IK Vit - FK Österåker  0 -  0
Match 8 C 14.40 B-Hallen Stureby SK Blå - Enskede IK Röd  6 -  1
Match 9 A 15.00 A-Hallen IFK Stocksund Blå - Enskede IK Svart  1 -  0
Match 10 B 15.00 B-Hallen Älvsjö AIK 1 - Stureby SK Vit  1 -  3
Match 11 A 15.20 A-Hallen Saltsjöbadens IF - Ekerö IK  1 -  0
Match 12 B 15.20 B-Hallen Huddinge IF 1 - IFK Stocksund Orange  0 -  2
Match 13 C 15.40 A-Hallen IFK Stocksund Vit - Stureby SK Blå  0 -  3
Match 14 D 15.40 B-Hallen Älvsjö AIK 2 - Enskede IK Vit  1 -  1
Match 15 C 16.00 A-Hallen Huddinge IF 2 - Enskede IK Röd  1 -  0
Match 16 D 16.00 B-Hallen Segeltorps IF - FK Österåker  4 -  1
Match 17 B 16.20 A-Hallen Stureby SK Vit - Huddinge IF 1  1 -  0
Match 18 A 16.20 B-Hallen Ekerö IK - IFK Stocksund Blå  1 -  0
Match 19 B 16.40 A-Hallen IFK Stocksund Orange - Älvsjö AIK 1  0 -  0
Match 20 A 16.40 B-Hallen Enskede IK Svart - Saltsjöbadens IF  2 -  3
Match 21 D 17.00 A-Hallen FK Österåker - Älvsjö AIK 2  0 -  1
Match 22 C 17.00 B-Hallen Enskede IK Röd - IFK Stocksund Vit  1 -  5
Match 23 D 17.20 A-Hallen Enskede IK Vit - Segeltorps IF  0 -  1
Match 24 C 17.20 B-Hallen Stureby SK Blå - Huddinge IF 2  4 -  1
                   
                   
SLUTSPEL Speltid 1 X 15 minuter.   Max förlängning 3 minuter Golden Goal!          
Match   Tid Plan Match          
Match 25 Kvartsfinal 1 17.50 A-Hallen Ekerö IK - IFK Stocksund Orange  3 -  2
Match 26 Kvartsfinal 2 17.50 B-Hallen Saltsjöbadens - Stureby SK Vit  0 -  3
Match 27 Kvartsfinal 3 18.15 A-Hallen Segeltorps IF - IFK Stocksund Vit  0 -  2
Match 28 Kvartsfinal 4 18.15 B-Hallen Älvsjö AIK 2 - Stureby SK Blå  1 -  2
Match 29 Semifinal 1 18.45 A-Hallen Stureby SK Vit - Stureby SK Blå  0 -  1
Match 30 Semifinal 2 18.45 B-Hallen Ekerö IK - IFK Stocksund Vit  4 -  1
Match 31 FINAL 19.15 A-Hallen Stureby SK Blå - Ekerö IK  1 -  0
Uppdaterad: 04 FEB 2018 18:14 Skribent: NFF
Epost: This is a mailto link

Postadress:
Norsborgs FF - Fotboll
Box 99
14501 Norsborg

Kontakt:
Tel: 0733337504
E-post: This is a mailto link

Se all info