Hoppa till sidans innehåll

Spelschema DAM


GRATTIS VALLENTUNA  BK DAM!                
Grupp A   Grupp B     Grupp C   Grupp D Grupp E    
Mälarhöjdens IK 1 IFK   Aspudden-Tellus   Mälarhöjdens IK 2   Vallentuna BK Dam Ösmo GIF  
Huddinge IF   Älvsjö   AIK U 2   Viggbyholms IK FF   Boo FF Erikslunds   KF
Segeltorps IF Blå Nacka Allstars DFF 1   Älvsjö AIK U 1   Skogås-Trångsunds FF Hanvikens   SK
Årsta FF   Lindhagen   FF   Segeltorps IF Vit   BK Träsket Vasalunds IF  
Stuvsta IF   Stureby SK     Hammarby IF FF   Ingarö IF Nacka   Allstars DFF 2
                     
Gruppspel:   Speltid 15 min. Från och   med 4:e direkta frisparken blir det en 10-meters straff!    
Slutspel:   Speltid 15 min (Vid   oavgjort 3 minuter Golden Goal därefter straffar.)      
                     
Match 1 A 08.00 A-Hallen   Mälarhöjdens IK 1 - Huddinge IF  2 -  2
Match 2 A 08.00 B-Hallen   Årsta FF - Stuvsta IF  0  -  1
Match 3 B 08.20 A-Hallen   IFK Aspudden-Tellus - Älvsjö AIK U 2  0 -  2 
Match 4 B 08.20 B-Hallen   Lindhagen FF - Stureby SK  2 -  0
Match 5 C 08.40 A-Hallen   Mälarhöjdens IK 2 - Viggbyholms IK FF  2 -  0
Match 6 C 08.40 B-Hallen   Segeltorps IF Vit - Hammarby IF FF  1 -  0
Match 7 A 09.00 A-Hallen   Segeltorps IF Blå - Årsta FF  4 -  0
Match 8 A 09.00 B-Hallen   Stuvsta IF - Mälarhöjdens IK 1  1 -  0
Match 9 B 09.20 A-Hallen   Nacka Allstars DFF 1 - Lindhagen FF  1 -  2
Match 10 B 09.20 B-Hallen   Stureby SK - IFK Aspudden-Tellus  1 -  2
Match 11 C 09.40 A-Hallen   Älvsjö AIK U 1 - Segeltorps IF Vit  1 -  0
Match 12 C 09.40 B-Hallen   Hammarby IF FF - Mälarhöjdens IK 2  1 -  3
Match 13 A 10.00 A-Hallen   Mälarhöjdens IK 1 - Årsta FF  2 -  0
Match 14 A 10.00 B-Hallen   Huddinge IF - Segeltorps IF Blå  1 -  1 
Match 15 B 10.20 A-Hallen   IFK Aspudden-Tellus - Lindhagen FF  0 -  4
Match 16 B 10.20 B-Hallen   Älvsjö AIK U 2 - Nacka Allstars DFF 1  2 -  1
Match 17 C 10.40 A-Hallen   Mälarhöjdens IK 2 - Segeltorps IF Vit  1 -  1
Match 18 C 10.40 B-Hallen   Viggbyholms IK FF - Älvsjö AIK U 1  0 -  2
Match 19 A 11.00 A-Hallen   Huddinge IF - Stuvsta IF  0 -  1 
Match 20 A 11.00 B-Hallen   Segeltorps IF Blå - Mälarhöjdens IK 1  0 -  1
Match 21 B 11.20 A-Hallen   Älvsjö AIK U 2 - Stureby SK  3 -  0
Match 22 B 11.20 B-Hallen   Nacka Allstars DFF 1 - IFK Aspudden-Tellus  2 -  0
Match 23 C 11.40 A-Hallen   Viggbyholms IK FF - Hammarby IF FF  0 -  1
Match 24 C 11.40 B-Hallen   Älvsjö AIK U 1 - Mälarhöjdens IK 2  2 -  0
Match 25 A 12.00 A-Hallen   Stuvsta IF - Segeltorps IF Blå  1 -  0
Match 26 A 12.00 B-Hallen   Årsta FF - Huddinge IF  0 -  3
Match 27 B 12.20 A-Hallen   Stureby SK - Nacka Allstar  DFF 1  0 -  1
Match 28 B 12.20 B-Hallen   Lindhagen FF - Älvsjö AIK U 2  0 -  2
Match 29 C 12.40 A-Hallen   Hammarby IF FF - Älvsjö AIK U 1  0 -  5
Match 30 C 12.40 B-Hallen   Segeltorps IF Vit - Viggbyholms IK FF  2 -  2 
Match 31 D 13.00 A-Hallen   Vallentuna BK Dam - Boo FF  4 -  0 
Match 32 D 13.00 B-Hallen   BK Träsket - Ingarö IF  0 -  1
Match 33 E 13.20 A-Hallen   Ösmo GIF - Erikslunds KF  1 -  0
Match 34 E 13.20 B-Hallen   Vasalunds IF - Nacka Allstars DFF 2  2 -  5
Match 35 D 13.40 A-Hallen   Skogås-Trångsunds FF - BK Träsket  1 -  0
Match 36 D 13.40 B-Hallen   Ingarö IF - Vallentuna BK Dam  0 -  5
Match 37 Kvart 1 14.00 A-Hallen   Stuvsta IF - Älvsjö AIK U1  0 -  3
Match 38 Kvart 2 14.00 B-Hallen   Älvsjö AIK U2 - Lindhagen FF  2 -  4
Match 39 E 14.30 A-Hallen   Hanvikens SK - Vasalunds IF  0 -  1
Match 40 E 14.30 B-Hallen   Nacka Allstars DFF 2 - Ösmo GIF  2 -  1
Match 41 D 14.50 A-Hallen   Vallentuna BK Dam - BK Träsket  8 -  0
Match 42 D 14.50 B-Hallen   Boo FF - Skogås-Trångsunds FF  1 -  2
Match 43 E 15.10 A-Hallen   Ösmo GIF - Vasalunds IF  2 -  1
Match 44 E 15.10 B-Hallen   Erikslunds KF - Hanvikens SK  1 -  0
Match 45 Semi 1 15.30 A-Hallen   Älvsjö AIK U1 - Lindhagen FF  1 -  0
Match 46 D 16.00 A-Hallen   Boo FF - Ingarö IF  1 -  1
Match 47 D 16.00 B-Hallen   Skogås-Trångsunds FF - Vallentuna BK Dam  0 -  3
Match 48 E 16.20 A-Hallen   Erikslunds KF - Nacka Allstars DFF 2  0 -  3
Match 49 E 16.20 B-Hallen   Hanvikens SK - Ösmo GIF  1 -  1
Match 50 D 16.40 A-Hallen   Ingarö IF - Skogås-Trångsunds FF  2 -  0
Match 51 D 16.40 B-Hallen   BK Träsket - Boo FF  2 -  2
Match 52 E 17.00 A-Hallen   Nacka Allstars DFF 2 - Hanvikens SK  0 -  0
Match 53 E 17.00 B-Hallen   Vasalunds IF - Erikslunds KF  0 -  2
Match 54 Kvart 3 17.40 A-Hallen   Vallentuna BK Dam - Ösmo GIF  3 -  0
Match 55 Kvart 4 17.40 B-Hallen   Nacka Allstars DFF 2 - Ingarö IF  5 -  0
Match 56 Semi 2 18.20 A-Hallen   Vallentuna BK Dam - Nacka Allstars DFF 2  2 -  1
Match 57 Final ca 19.00 A-Hallen   Älvsjö AIK U1 - Vallentuna BK Dam  0 -  2
Uppdaterad: 13 JAN 2018 18:22 Skribent: NFF
Epost: This is a mailto link

Postadress:
Norsborgs FF - Fotboll
Box 99
14501 Norsborg

Kontakt:
Tel: 073-3337504
E-post: This is a mailto link

Se all info